Recenzie Walmark

• Vôňa, ktorá deti zaujme
  • Dizajn obalu
  • Veľkosť vitamínu, pre menšie deti, staršie nemajú problém

Vitamíny Marťankovia sú podľa mňa skvelým výživovým doplnkom pre deti rôzneho veku. Zaujali aj moju už pubertálnu dcéru, ktorá silou mocou chcela aspoň ochutnať. Chutia aj synovi, ktorý má veľký problém do seba niečo nové dostať. Vplyv na zdravie som nespozorovala, no energie majú v tieto dni na rozdávanie. Určite odporúčam všetkým.

• Dizajn
  • Kvalita
  • Zloženie
  • Chut
  • Vona
  • Nic

Pre moju dcérku som vybrala marťankou s inulínom, aby som podporila jej imunitu pri nástupe do škôlky. Dcérke marťankovia veľmi chutia a sama si ich každý večer pýta. Ich vôňa, chuť, dizajn sú výbornou voľbou pre detičky. Zloženie martankov je veľmi kvalitné. Účinky sú zjavné, nakoľko Ninka odkedy berie Marťankov je menej chorľavá a jej apetít sa oveľa zlepšil.

• Ucinok
  • Chut
  • Tvar
  • BALENIe

Tak toto testovanie nám padlo ako do rany akurát staršia bola chorá Martankov sme hneď vyskúšali a musím povedať že priebeh choroby prešiel rýchlejšie dokonca začala mať lepšiu stolicu a pravidelnú veľmi ma to potešilo a budeme ich určite kupovať ďalej dokonca ani ja niekedy neodolam a dám si vyskúšali sme toho hodne ale tieto sú úplne naj

• Vynikajúce zloženie
  • Primeraná velkosť tabletky
  • Pomer cena a kvalita
  • Trošku tvrdšie tabletky ale rychlo sa rozpustia

Nám tieto vitamínky pomohli hlavne v trávení. Syn mal problemy zo stolicou ( aj napriek vyváženej strave ktorá obsahovala vlakninu) a odkedy užíva vitamíny ma pravidelnú stolicu a ako benefit pa prísin všetkých potrebných vitamínov ktoré jeho telíčko potrebuje.

Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

Idelyn Beliema Expert Intim krém 30 ml

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Gabriela

Pridané: 4. novembra 2023

(naposledy upravené 4. novembra 2023)

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

• Ako ho používam,nemám problémy.

• Chuť mútivitamínov
  • Zloženie
  • Podpora imunity
  • Obal
  • Zatiaľ žiadne

Multivitamíny, majú pekný obal, deti hneď zaujal aj obsahom, pokial dobre docvakne vrchnák je pre deti náročnejšie ich otvóriť. Cmúlacie toboľky chutia výborne. Aj keď su tvrdé dobre sa rozpúšťajú, maju veľmi dobré zloženie, skvelé ako prevencia počas školského roku. Deti mávam často choré, dopujeme sa céčkom a déčkom a tu to najdete v jednom balení aj s inými prospešnými zložkami. Zatiaľ sme s vyrobkom veľmi spokojný, určite ho budeme kupovat aj nadalej, vnímame pozitívny účinok na imunitu. Detičky sú naozaj odolnejšie od kedy uživame.

• Forma
  • Účinky
  • Sladučká chuť
  • Chutia trošku ako tabletky

Po ochutnaní deťom sa hneď páčili tabletky, odvtedy sa tešia na to, keď si ich môžu dať, ich farba je fialová, čo sa deťom obzvlášť páči. Deťom celkovo chutia tabletky, a dostávajú s nimi aj dostatočné množstvo vitamínov. Marťankovia tabletky sú super voľbou pre detičky, aby si radi dali vitamíny a aby zostali zdravé.

• Tvar vitaminov
  • Obal
  • Velkosť vitaminov
  • Chuť
  • Nemám čo by som vytkla

Skvelé vitamíny, ktoré dcérka dostáva vždy na jeseň a v zime, doplní si vitamíny a ešte sa na ne aj teší, pretože jej veľmi chutia, čo je za mňa najväčšia radosť, že ju nemusím nútiť ich užívať. Často sa s nimi najprv hrá, keďže vitamín vyzerá ako mimozemšťan. Mne osobne tiež veľmi chutia a tak niekedy neodolám a sama si dám ?

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Janlaik

Pridané: 2. novembra 2023

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

Po aplikácii úlava- ľahko sa aplikuje i vstrebáva, výborný prostriedok na krč.žily...

• chut
  • dizajn
  • ucinky
  • velkosť tablet, mohli byt troska mensie

super produkt, napomaha vyprazdnovaniu, dcerka bola po uzivani menej chorá, urcite jej produkt dopomohol na imunitu nakoľko sa teraz po prvy raz stretá z rôznymi chorobami zo školky, pekná vôna i chut, krasny dizajn, dcerke sa pacili tvary, avsak mohli byt tabletky troska mensie

• velkost vitaminov
  • chut
  • nevidim ziadne nevyhody ani nic co by sami nepacilo :)

Martankov vitaminy odporucam, synovi velmi chutia, vyhodou je zlozenie, ktore je velmi bohate. Ocenujem velkost vitaminov a chut. dizajn je velmi pekny aj prevedenie vitaminov.
Urcite budeme kupovat dalej. Syn sa tesi kedy si moze dat "sladkost" cize 2v1. Verim ze vitaminy nam pomozu prezit jesen a zimu bez vasich chorob :)

• velkost vitaminov
  • ucinky na zdravie - syn je pri uzivani zatial zravy a nelepia sa na neho skolkarske bacile :)
  • maju super chut a zlozenie
  • nevidim ziadne nevyhody ani nic co by sami nepacilo :)

vitaminy odporucam, maju super chut, naduane zlozenie a vela vitaminov :)
synovi velmi chutia maju idelnu velkost :) syn sa na vitaminy tesi
odekedy ich syn uziva je zdravsi, nema ziadne sopliky ani kasel, a ked je naaahodou chory netrva to tak dlho a je zaraz hned zdravy :)
za nas jednoducho super :)
odporucame a urcite zakupime aj dalsei balenia :)

pomôže pri väčšine problémov

Pridané: 7. októbra 2023

ano v pohode

Overený zákazník Dr.Max lekáreň eva

Pridané: 5. októbra 2023

(naposledy upravené 5. októbra 2023)

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

yskúšala som viceré produkty a tento mi vyhovuje

Walmark Sinulan forte express nosný sprej 15 ml

Walmark Sinulan forte express nosný sprej 15 ml

Overený zákazník Dr.Max lekáreň Kika

Pridané: 8. augusta 2023

(naposledy upravené 8. augusta 2023)

Zakúpený v Dr.Max lekáreň

Dobre precisti dutiny jedine minus je ze ta vona je dost silna,mne to nevadi ale mozno niekto to nema rad

Pridané: 7. augusta 2023

(naposledy upravené 7. augusta 2023)

max.spokojnost

Pridané: 10. júla 2023

max.spokojnost

Walmark Reghaar vlasový šampon proti lupům 175 ml

Walmark Reghaar vlasový šampon proti lupům 175 ml

Overený zákazník Vaša Lekáreň Overený zákazník

Pridané: 14. júna 2023

Zakúpený v Vaša Lekáreň

šampón proti lupinám zatiaľ funguje spoľahlivo

s produktom som zatiaľ spokojná, rieši práve môj problém,
ďakujem

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25