Recenzie Walmark

• Účinnosť

Mali sme možnosť testovať Marťankov s Inulínom. Dizajn obalu je super, páči sa nám. Mojím deťom vyhovuje chuť lesného ovocia. Super je, že sú cmúlacie, takže deti ich radi papajú. Taktiež majú dobré trávenie a zatiaľ sú dravé, takže majú aj dobrý vplyv na imunitu. Marťankovia sú účinný a určite si ich ešte kúpime.

• Vitaminy

Ovocná chuť martankov chuti nielen deťom ale aj dospelým , navyše ich tvar je hravý a tak dieťa chce ešte viac ich užívať . Vitamíny ktoré obsahujú sú skvelé pre ich imunitu a chorobnosť nieje taká veľká . Martankov som užívala ešte ja ako malá a som s nimi do dnes aj pri svojich deťoch spokojna

• Pekný obal
  • Sladené sukralozou

Martankov nakupujeme pravidelne, títo noví Mojej malej dcérke veľmi chutili, páčil sa jej fialový obal :D za nás spokojnosť ….odstráňte z produktu sukralozu , vedela by som si predstaviť, aby boli sladené radšej prírodným sladidlom ( napríklad steviou) a bol by to bezchybny produkt keďže sukraloza je umele sladilo za nás mínus …

Walmark Reghaar vlasový aktivátor 50 ml

Walmark Reghaar vlasový aktivátor 50 ml

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Zoraja

Pridané: 17. novembra 2023

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

Poznám tento produkt už dlhšie, je pre mňa osvedčený.

• Výzor tabliet
  • Veľký obsah vitamínov
  • Ľahšie vyprázdňovanie
  • Príjemná vôňa

Damiánko bol zvyknutý na želatínové vitamínové cukríky, preto som sa bála ako prijme tieto cmúľacie. Výzor Marťankov a chuť lesného ovocia ho presvedčila a sám si ich pýta. Mne sa páči, že obsahujú veľké množstvo vitamínov, potrebné pre správny rast, rast kostí, podporu imunity.... Vďaka Marťankom sme chorobu zvládli ľahšie a rýchlejšie.

• Účinnosť

Účinnosť produktu sa nám zatiaľ zdá viac ako 100%. Doteraz sme mali deti často doma hlavne zo škôlky choré. Odkedy sme začali každé ráno dávať marťankov, nebolo dna kedy vymeškali nejaké dni. Dizajn tablety je tiež krásny a ich chuť je fantastická, nakoľko deti nezjedia hocičo.

• Obal
  • Mohlo ich byt viac v baleni :)

Martankovia cmulacie tablety sa nelepia na vnutro balenia ako ich gumenne formy. Dobre sa daju vysypat do ruky. Tvar mimozenstana je mily a pre deti zabavny, chut si chvalili ale tazko vydrzali cmulat a vacsinou to po chvilke rozchrumali. A najlepsou castou testovania bolo ze deti ostali v chripkovom obdobi zdrave

• Tvar cukrikov
  • Tvrdosť cukríkov

Balíčku s marťankami sa najviac potešil synček. Obal sa nám veľmi páči, zaujme aj deti, čo je myslím si, že dobré. Chuťovo su príjemné, synček si hneď jeden vypýtal a zjedol a chutil mu. Dokonca mladšiemu bratovi ani nechcel dať.
Myslím si, že deti si takéto vitamíny veľmi rýchlo obľúbia, a pri dlhodobom používaní majú určite aj veľký vplyv na ich imunitu. Za ten čas čo ich denne syn papá, chorý nebol. ?

• Vona
  • Ucinnost

Chut a vona pre nase deticky velmi pacilo. Kazde rano sa pytaju, mamy prosim si martankovia. Nie kazde vitaminy maju tak radi.
Od kedy mame martankovia, neboli chore.
Energie maju velmi vela.
Aj dizajn nam velmi paci. Velmi su mile tie male ruzove martankovia. Urcite Odporucame Martankovia s Inulinom. :)

• Balenie
  • Velkost
  • Skvor gumene
  • Trpnie jazyk

Martankovia maju vela vitaminov, dobru chut,pouzivam uz par rokov su dobre na imunitu detom a hlavne im chutia mozem len odporucit aj ta cena k tomu vyhovuje rozplivaju sa na jazyku su malicke a chutovo super su bez cukru bez laktozy
bez umelých farbív

• Chuť, vôňa, zloženie s vitáminmi a minerálmi
  • Zastúpené všetky dôležité vitamíny a minerály
  • Nemám čo vytknúť

Týchto Marťankov s inulínom užíva môj 4ročny syn.
Čo sa týka chuti tak mu veľmi chutia. je to sladká ovocná chuť, to má rád. Každý deň sa teší na svoju dávku. Mne sa zas páči zloženie na podporu imunity a zdravia. Obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerály pre deti od 3 rokov. Super bonus je aj tá pridaná vláknina- inulín..Zatiaľ neviem porovnať frekvenciu chorôb lebo tesne pred začatím testovania bol syn chorý. Teraz sa klop klop drží urcite aj vďaka tejto podpore. Zloženie je bez konzervačných látok, bez cukru, bez umelých farbív, bez lepku a laktózy čo určite ocenia aj maminky detí so špeciálnymi alergiami. Obal je veľmi pútavý a ten marťanko veľmi zapamätateľný.

• Urcite odporucam

Martankovia uz na prvy pohlad zaujmu svojim obalom kde najdete vsetky potrebne informacie o zlozeni aj uzivani. Po otvoreni prijemne vonaju, detom sa paci tvar a velmi im chutia ? dalsie plus ze sa rychlo rozpustaju v ustach, maju skvele zlozenie a mnozstvo potrebnych vitaminov ktore je potreba detom doplnat urcite ostaneme verni ?

• Vzľad vitamínov
  • Ľahké otváranie obalu

Marťankovia s inulínom sú u nás top riešenie. Synovi sa zlepšilo trávenie,choroby sa tiež konečne od neho vzdialili od kedy ich užívame,ale vraj je najlepšia ich chuť. Energie má tiež syn na rozdávanie,od kedy ich začal brať ? rozhodne odporúčame,za sú top

• Rýchla rozpustnost
  • Veľa vitamínov v jednom
  • Su určené až od 3.roku

Vitamíny Marťankovia sú tou správnou voľbou pre deti ktoré majú problém prehĺtať tabletky,pretože vitamíny Marťankovia sú cmulacie tablety ktoré chutia výborne ,voňajú krásne za lesným ovocím,majú sýtu farbu a čo hodnotím taktiež pozitívne je krásny tvar tablety v tvare marťanka...dcéra po ich užívaní je plná energie a napriek chripkovej sezóne je stále zdravá ,a má silnejšiu imunitu vďaka vitamínu Marťankovia..odporúčam a ja im ostaneme verná

• Obsah vitamínov
  • Rýchla rozpustnosť
  • Energia

Vitamíny Marťankovia ma naozaj milo prekvapili, majú krásny obal a výborné zloženie - 100% dennej dávky vitamínu D a super že obsahuje Inulín keďze podporuje črevnú mikroflóru. Dvojičky sa im naozaj potešili pretože majú výbornú chuť, super sa rozpúšťajú a nádherne voňajú :) za nás odporúčame :)

• Imunita
  • vitamíny
  • Minerálne látky
  • Cmulajuce tabletky
  • Obsahujú vlákninu
  • Zdravé trávenie
  • Ochrana pred chorobami
  • Veľmi dobre pôsobia na detský organizmus
  • Vývoj
  • Prísun vitamínov
  • Balenie by mohlo byt menšie keďže je 1/3 balenia len plná
  • Takže zbytočne veľa plastu

Na prvý pohľad ma krabička zaujala, otvorila som a balenie tiež, fľaštička je naplnená 30 ks cmulacich tabletiek co je 1/3 fľaštičky. Ma prijni chuť lesného ovocia, obsahuje veľa vitamínov a minerálov co je super, vhodné pre 3+ deti, určite to budú mať radi keďže postavička martankovia je pekná a chutná. Vhodné aj na imunitu, trávenie a obsahuje vlákninu.. Za mňa super. Cena je tiež prijateľná, tak dieťa sa môže tešiť 30 dní z martanka

• Že malá bola z vitamínov úplne šťastná a každý deň sa na ne teší. Čo je veľké plus keďže obyčajné vitamíny mi nechce papať.
  • Nieje nič čoby sa mi nepáčilo.Mohlo by ich byť viac na testovanie??

Chcem odporúčiť vitamíny pre deti Marťankov,majú skvelú chuť lesné ovocie,ktoré veľmi chutí dcérke. Samozrejme tvar je top a o účinnosti ani nehovorím. Keďže obsahuje veľa vitamínov,všimla som si ze dcérka nebýva tak chorá. Takže sú účinné. Sme veľmi spokojné a určite si kúpime ďaľšie balenie.?

• Tvar v podobe marťankov
  • Žiadne zdravotne ťažkosti
  • Dlhšia doba cmúľania kým sa rozpustili

Vitamíny Marťankovia s Inulínom sú chuťovo dobré. Detičky si ich ihneď obľúbili a hlavne sa im veľmi páčil aj tvar Marťankov. Som veľmi rada že svojim deťom môžem dať niečo dobré čo posilní ich imunitu a nemá vplyv na ich zdravie. Jediné čo deťom vadilo je dlhšia doba cmúľania

• Prírodné farbivá
  • Obsahuje vlákninu inulín

Deťom veľmi chutia, rýchlo sa rozpúšťajú. Dokonca si sami pýtajú. Páčia sa im postavičky marťankov. Obsahujú mnoho vitamínov a minerálov, navyše vlákninu inulín. Užívali sme aj počas choroby a prešlo nás skôr ako inokedy. Určite budeme užívať pravidelne.

• Zloženie
  • Veľkosť balenia

Marťankov s inulínom dávame dcérke len pár dní, zatiaľ jej veľmi chutia až tak že si ich sama pýta hneď po raňajkách. Ako ich užíva tak pozorujeme že dcérka je plná energie, zatiaľ nebola chorá. Majú príjemnú chuť po lesnom ovocí. Zloženie je bohaté na vitamíny, minerály a inulin ktorý prispieva k správnemu fungovaniu čriev. .

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25