Recenzie Walmark

Walmark Reghaar vlasový aktivátor 50 ml

Overený zákazník Klub zdravia Wavita Overený zákazník

Pridané: 2. februára 2024

Zakúpený v Klub zdravia Wavita

• vtieranie do vlasov po umytí pre ukľudnenie pokožky

Kvalitný produkt

Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml

Idelyn Beliema Expert Intim gel 200 ml

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 15. januára 2024

Zakúpený v Pilulka.sk

• Veľmi dobrý, odporúčam.

• Vzhľad
  • Veľkosť
  • Po docmúľaní troška dcérku dráždilo hrdlo

Cmúľacie vitamíny Marťankovia s inulínom, majú príjemnú chuť, pekne voňajú. Obsahujú vlákninu na podporu trávenia. Veľkosť tabletiek je vyhovujúca pre deti. Počas bratia vitamínov dcérka nebola chorá, no žiaľ po dobratí vitamínov ochorela, takže účinnosť neviem posúdiť.

• V jednej tablete komplex vitamínov,
  • Synovi nie celkom chuti ( po zlizani tej vrchnej najsladsej vrstvy )

Cmulacie tablety martankovia ma zaujali napaditym obalom a tvarom tabliet, efektna milá forma pre detičky ktoré majú problém z uzivanim vitamínov, ľahšie ich to motivuje. Obsahujú komplexné zloženie vitamínov v jednej tablete, zinok, vitamín D3, B12, jod, vitamín c, B6...... Podporujú tak nielen imunitný systém, ale majú vplyv aj na správny rast, vývin kosti, krvotvorbu, dobrý zrak, chráni pred oxidacnym stresom. My sme boli spokojní, odporúčame

pomáha pri intímnych problémoch

• Využitie xylitolu
  • Aroma

Majú príjemnú chuť.
Trochu mi prekážala aróma .
Veľmi mi nevyhovoval tvar, má ako keby ostré hrany. Uvítala by som tvar oválu.
Deti sa tešili a užívali ich s radosťou. Zatiaľ neviem posúdiť dlhodobí efekt.
Oceňujem použitie xylitolu ako zdravšiu formu sladidlá.

• Tvar martankov
  • Mohlo by byť väčšie balenie, 30ks je máličko ?

Martankovia cmúľacie tablety ma veľmi milo prekvapili svojou úžasnou chuťou lesného ovocia a tvarom marťanka, deti si ich hneď obľúbili ? počas užívania tabliet sa zlepšilo deťom vyprázdňovanie a aj choroba bola miernejšia, zvládli to len so slabším prechladnutím ? za mňa cmúľacie tablety určite odporúčam ?

• chuť
  • vyhovujúce zloženie
  • vôňa
  • vitamíny v ústach dlho vydržia (cmúľanie)
  • doplnenie potrebných výživových látok
  • milé tvary macíkov
  • uprednostnila by som väčšie balenie, aby som nemusela kupovať viac fľaštičiek, kedže mám 2 deti

Multivitamíny marťankovia su milým doplnením nášho vitamínového sortimentu. Ich vôňa je intenzívna, ale prijemná. Chuť je super, ako cukrík, dokonca chutí aj mne ako dospelej osobe. Tvary macíkov určite potešia každú detskú rúčku a očko.
Výživové zloženie bolo pre nás postačujúce a vyhovujúce. Deti sa už tešia na ďalšie balenia a nové chute. Boli zdravé, napomohli im k fyzickej a duševnej pohode, nakoľko už začalo v tom čase sychravé jesenné počasie a nápor učenia po psychickej stránke.

• Funkčná podpora imunity
  • Vôňa
  • Balenie, dávkovanie
  • Chuť mala mierne "liekový" podtón

Doteraz mal môj 3 ročný syn len klasické D a C. Hľadala som preňho nejaké ďalšie doplnky. O Marťankoch som veľa počula, plus sa mi páčilo zloženie, tak som šla do toho. Prvých pár dní bol nadšený, naučil sa aj nové slovo Marťankovia. :) No potom ich začal odmietať, takže bolo náročnejšie mu ich dať.
Sladká vôňa, síce láka k zjedeniu, no chuť, hoci je tiež sladká, má čosi ako jemný podtón "liekovej" chuti. Možno aj to bol dôvod, prečo ich odmietal.
Prinútiť ho k zjedeniu bolo treba poriadne komplikované, no všimla som si väčšiu odolnosť voči škôlkarskym bacilom či hroznému počasiu. Keďže mesiac pred začatím s Marťankami bol takmer celý mesiac chorý.
Samozrejme, jednoduché a presné dávkovanie či balenie, pri ktorom nemusím bojovať s otváraním, je len bonus :)
Verím, že si na chuť zvykne a budeme môcť pokračovať.

Overený zákazník Testuj.to Radomíra

• Zbytočná papierová krabiçka

Marťankovia, krásne, malé, chutné (malinkové) a plné vitamínov. Detičky si ich nevedia vynachváliť keby že môžu tak ich zjedia všetky naraz. Sú po nich plné energie a v momentálnom chrípkovom období sú zdravé ako rybičky. Stolicu maju pravidelnú ziadne zápchy a problémy. Určite si vitamínky budeme kupovať aj naďalej. Odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Stanislava

• Veľmi príjemná chuť

Marťankovia, vitamíny s Inulínom ma milo prekvapili svojou príjemnou chuťou a vôňou. Vždy ochutnávam čo deťom dávam. Počas užívania Marťankov, mala viac energie a choroba ju obchádzala,neobjavilo sa ani žiadne prechladnutie. Páčil sa nám tvar vitamínov a aj obal je farebne odlišný od iných Marťankov, vďaka čomu si ho viem v lekárni hneď nájsť

Overený zákazník Testuj.to Petronela

• Chut
  • Dizajn
  • Cítiť troška inulín

Marťankovia nášmu malému veľmi chutia. Od malička sme ich brali aj my, keď sme boli deti a teraz nám to prišlo pod ruky v ešte lepšej verzii. S inulínom, ktorý je skvelý na tráviace ťažkosti. Nemáme žiaden problém s vyprázdňovaním a nie sme ani tak často chorí, čo je skvelé. Dizajn je milý a hravý.

• výborná chuť, milé prevedenie marťankov
  • Malé balenie
  • Zytočná papierová krabička

Testovanie vitamínov Marťankovia nás potešilo, keďže kupujem pre deti pravidelne vitamínové doplnky oceňujem možnosť vyskúšať novinku. Marťankovia príjemne prekvapili, deťom veľmi sadla forma cmúľacej tabletky, preferujeme ich pred gumenými cmúľacími cukríkami. Dizajnovo nás veľmi milo prekvapili, a chuťovo sú výborné od prvého momentu až po docmúľanie chutia rovnako dobre. Určite ich vrelo odporúčam, čo sa týka účinkov pre 3 detičky ich v testovaní nebolo veľa neviem z dlhodobého hľadiska posúdiť ich účinnosť a efekt na našu imunitu. Čo sa týka okamžitého účinku deti nemali počas užívania zažívacie ťažkosti ani s vyprazdňovaním, takže hodnotím účinnosť na 1*
A určite siahnem po nich opäť, pretože veľmi málo vitamínov mojim deťom takto veľmi chutí. Marťankov doporučujem

• Pomohli pri bolesti bruška

Po mesačnom užívaní nie je možné povedať, či vitamíny pomohli na imunitu, ale pri bolesti bruška pomohli. Bolo by tu potrebné dlhodobejšie užívanie.
Chuťovo synovi nezapasovali, ale je to stále tá typická chuť marťankov, ktorých si pamätám ešte ja z detstva a milovala som ich.

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• chuť
  • Účinnosť
  • Dizajn obalu
  • Zloženie

Marťankovia s inulinom sú pre deti skvelou voľbou vďaka svojmu zloženiu sú nabité vitamíny v jednej cmuľacej tablete čo znamená, že deti nemusíme nútiť brať niekoľko kvapiek či tablet. Vďaka jednému marťankovi, ktorý má výbornú chuť a vôňu majú všetky potrebné vitamíny a vďaka prídavnej zložke inulin čo je vláknina máva aj pravidelnú stolicu.

• Učinnosť
  • Vlaknina
  • Malé balenie

Marťankovia s inulínom majú z môjho pohľadu celkom dobrý obsah vitamínov. Veľké pozitívum je obsah inulínu (vlákniny) ktorý je veľmi dobrou podporou pre správne fungovanie čriev .
Marťankovia s mojimi deťmi bojovali s chorobou. Musím uznať, že deti chorobu zvládli lepšie a čo je hlavné choroba netrvala dlho

Overený zákazník Testuj.to Ľubomíra

Pridané: 25. novembra 2023

• Dizajn
  • Chuť

Marťankovia s Inulínom sú skvelou voľbou, ak chcete podporiť imunitu detí. Vďaka ich užívaniu neboli deti skoro vôbec choré a mali dostatok energie. Zároveň ich potešila príjemná chuť a celkový dizajn. Rozpustná vláknina inulínu je tou čerešničku na torte ?

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

Pridané: 25. novembra 2023

• Príjemná chuť

Cmúlacie tablety Marťankovia sú pre deti od 3 rokov.Prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, fyziologickému rastu a vývinu.Taktiež prispievajú k správnej tvorbe krvi,podporujú zrak a ochraňujú bunky.
Marťankovia obsahujú zinok,vitamín C,D3,B6,kyselinu listovú,B12,A,E,jód,železo,selén,inulín
V období kedy je zvýšená chorobnosť určite treba po týchto vitamínoch siahnuť.
Vitamíny majú príjemnú príchuť lesného ovocia.
Marťankov sme testovali počas jesene a môžem povedať,že vôbec nemali nádchu alebo chrípku.A energiu do učenia im samozrejme taktiež dodávali Marťankovia

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25