Recenzie Walmark

• Príjemná chuť
  • Primeraná veľkosť
  • Obsahujú množstvo vitamínov
  • Podporujú imunitný systém detí

Cmúlacie tablety Marťankovia sú pre deti od 3 rokov.Prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému, fyziologickému rastu a vývinu.Taktiež prispievajú k správnej tvorbe krvi,podporujú zrak a ochraňujú bunky.
Marťankovia obsahujú zinok,vitamín C,D3,B6,kyselinu listovú,B12,A,E,jód,železo,selén,inulín
V období kedy je zvýšená chorobnosť určite treba po týchto vitamínoch siahnuť.
Vitamíny majú príjemnú príchuť lesného ovocia.

• Skvelé zloženie
  • Spôsob uzatvárania

Novinka Marťankovia s Inulínom sa u nás zaraďujú medzi obľúbených bojovníkov na prevenciu proti jesenným a zimným prechladnutiam. Zloženie je plné vitamínov, minerálov a dokonca aj vlákniny na lepšie trávenie. Deti poteší farebný obal, hravý tvar z príjemná ovocná vôňa a chuť. Mňa ako mamu teší dávkovanie 1 x denne. Vplyv na trávenie alebo imunitu sme pri jednom balení nezaznamenali, na to by asi bolo treba dlhodobejšie užívanie. Jediné mínus pre mňa ako mamu je spôsob zatvárania, pretože pre deti preferujem šrubovací bezpečnostný uzáver.

• Obal
  • Dizajn vitamínov
  • Chuť

Vitaminy Marťankovia s inulinom hneď ako som balenie otvorila, zaujali môjho syna. Vyzerajú veľmi zaujimavo pre detičky. Majú veľmi dobrú ovocnú chuť a hlavne tvar Marťankov, kvôli čomu vitamíny zjedol bez problémov. Marťankovia s inulinom zabezpečia deťom potrebné vitamíny pre ich zdravie a sú obohatené aj o inulin, ktoré im pomôžu udržiavať zdravú črevnú mikroflóru. Môj syn je celý deň energický. A aj keď choroba nás neobišla, ale nepoložila do postele.

• Dizajn cukríku
  • Zloženie
  • Rýchly účinok
  • Trošku mi prekáža vôňa cukríku

Marťankovia synovi veľmi chuťia (4r)a za mňa majú super zloženie. Berie ich síce krátko 3týždne no syn nebol chorý, čo u nás je naozaj zázrak. Určite im ostaneme verní lebo každý deň po raňajkách začína cukríčkom na ktorý sa vždy teší kedy ho dostane. Mňa očaril účinok a syna tvar a chuť. Ďakujem za tak super produkt.

• Balenie
  • Farba
  • Účinok

S vitamínmi som veľmi spokojná a určite ich budem malému dávať i v budúcnosti. Sú chutné, milý tvar, i vôňa. Verím, že vďaka nim sa v čase ich užívania môj malý syn vyhol respiračnému ochoreniu, ktoré som mala ja doma a taktiež jeho spolužiaci v materskej škole. Vitamíny odporúčam sú naozaj účinné.

• Tvar cukríka

Nový marťankovia vo veselom finálovom obale s 30 tabletami, pričom stačí jedna denne. Tabletky sú milého tvaru - ako martanko a sladkej chuti lesného ovocia. Okrem vitamínov a minerálov obsahuje aj inulin čo je prírodná vláknina takže podporuje aj trávenie. Moje deti majú aj vďaka martankom pravidelnu stolicu a aj napriek sychravemu počasiu sú stále zdravé a hlavne v škole.

• Obal
  • Ochutnajte
  • Vzhľad
  • vôňa
  • Obrázok
  • ..

S výrobkom som spokojná, je veľmi dobrý, používame ho krátko, ale stále je vidieť, aký je účinný. Ochutnala som a chuť je tiež veľmi dobrá, hovoria si deti každý deň, keď dostanú vitamíny..Deťom sa páči. Páči sa mi, že je vyrobený z malých marťanských postavičiek.

• Dizajn
  • Zloženie
  • Balenie/ mesačná dávka

Stále obľúbené a výborne vitamíny pre deti, ktoré poznáme už roky. Dcéra si ich každé ráno sama vypýta a je plná energie a verím, že vďaka tomu sa vyhýbame aj chorobám. Chuť je výrazná a veľkosť postačujúca na na jednú dávku. Odporúčam a kupujeme ďalšie balenie.

• Pútavý obal
  • Tvar tabliet
  • Chuť

Martankovia s Inulinom su vitamíny, ktoré oslovia každé dieťa nielen svojim obsahom, ale aj pútavým obalom, farbou a chuťou tabliet. Oceňujem bohaté zloženie plné vitamínov, minerálov, či vlakniny na podporu imunity. Dcéra sa každý deň teší kedy si bude môcť dať martanka. Odkedy ich užíva nebola chorá a nemá problém s vyprazdnovanim. Som veľmi spokojná a budeme pokračovať v ich užívaní.

• Chut
  • Tvar
  • Zlozenie
  • Davkovanie
  • Sposob uzivania
  • Vona

Marťankovia maju prijemnu chut a zaujimave zlozenie. Deti ich s radostou uzivaju a velmi sa mi paci jednoduchost podania. V minulosti som im podavala rozne sirupy a dat cmulacieho martanka je ovela jednoduchsie. Uzivali ich pocas choroby a verim ze im to pomohlo pri skorsom zotaveni. Budu ich uzivat aj dalej len musim zaobstarat dalsie balenie

• Chuť
  • vhodná veľkosť a tvar vitamínov
  • Vôňa
  • Nič, ale pokojne i väčšie dostupné balenie

Testovanie nových Marťankov prebehlo v pomerne náročnom období - jeseň = nástup do škôlky, sychravé počasie, virózy...Synovi Marťankovia veľmi chutili, nemala som problémy s podávaním výživových doplnkov. Chuť je príjemná, jemne ovocná, bez akejkoľvek pachute. Celkový dojem umocňuje i lahodná vôňa a vhodná veľkosť vitamínov.

• Chuť, tvar

Martankovia s inulinom nás veľmi potešili ! Chuť bola super , vyprázdňovania detičky mali častejšie ako obvykle. Dcérke a synčekovi veľmi chutili a sa veľmi tešili na ráno keď si ich dali….dizajn obalu bol štýlový a krásny , energiu tiež mali dosť . Ďakujeme veľmi pekne

• Chut
  • Tvar

Deti sú náchylné k prechladnutiu a vírusovým ochoreniam, ktoré sa rýchlo šíria v školskom kolektíve. Preto je nutné dbať na zdravú a pestrú stravu bohatú na vitamíny. Veľakrát však len správna životospráva nestačí. Imunitný systém je vhodné podporiť vitamínmi pre deti, ktoré obsahujú optimálnu kombináciu vitamínov a minerálnych látok. Zvolila som vitaminy Martankovia s Inulinom a bola to moja najlepsie volba .

• Znížená frekvencia chorôb
  • Dizajn

Napriek jeho častým chorobám hlavne v tomto ročnom období za tento čas nebol vôbec chorý, čo je pre nás malý zázrak. Čo sa príchute týka, myslím si, že sú skvelý nakoľko malý sa každý deň teší na tabletku?. Jednoduchý dizajn, pekne farby. Budeme užívať aj ďalej.

• Posilnenie imunity a rýchly koniec choroby
  • Príjemná chuť pre deti

Marťankov vyskúšali naše deti syn(8r) a dcéra (6r) práve v tomto období kedy bývajú častejsto chorí a syn takmer vždy skončí na ATB. Práve počas užívania Marťankov na syna čosi "liezlo" a verím, že práve vďaka ich užívaniu ho choroba potrápila len pár dní a hlavne bez horúčok a bez toho aby sme museli ísť k doktorke :) dcéra ich užívala zároveň sním a tú choroba len obehla, mala len soplíky takže spokojnosť maximálna lebo väčšinou keď ochorie jeden, do pár dní ochorie aj druhý. Obal sa páčil obom chuťovo vyhovoval synovi, dcére chuť moc nesadla, ale zvládla ich rozhrýzť takže kupujeme ďalšie balenia a verím, že toto obdobie prežijeme v zdraví :)

• Veľkosť balenia
  • Tvar tabliet
  • Chuť vitaminu

Marťankovia s inulínom sú veľmi dobrým zdrojom potrebných vitamínov a minerálov pre správne fungovanie imunitného systému. Vitamíny sú chutné . Majú zaujímavý tvar aj farbu. Denná dávka v jednej rozpustnej tablete je tak akurát . A hlavne že deťom chuti a nemajú žiadne tráviace ťažkosti , všetko funguje ako doteraz . Z Marťankami sme spokojný a užívame už dlhšie.

• Chutne
  • Maly ich miluje

Pre môjho syna úžasné vitamíny, veľmi mu chutia. Nikdy nestačí iba jeden, pita aj viac. Vždy sa teší ráno, že si môže dať Marťanka a ja som spokojná, lebo viem, že mu dávam vitamíny, ktoré mu pomôžu dosiahnuť lepšiu imunitu. Vždy je dôležité, aby deti mali vitamíny, ktoré im chutia a sú aj dobré.

• chuť
  • tvar
  • jednoduché užívanie

Marťankov s Inulínom užívala moja 15 ročná dcéra. V tomto jesennom období sme sa vďaka nim vyhli nechceným nachladnutiam a naplno sme si užili jeseň. Veľmi jej chutili a ich užívanie bolo ako cmúľanie cukríkov, ktoré má tak rada. Určite by som ich odporučila každej mladej slečne na podporu imunity, zdravia a vitality.

• Veľkosť vitamínov
  • Účinok
  • Balenie
  • Množstvo vitamínov
  • Veľkosť balenia

Marťankovia sú veľmi chutné, voňavé a plne vitamínov ako sú zinok, vitamín D3, B12, kyselina listová, C a mnoho ďalších. Chuť lesného ovocia je príjemná, nevtieravá a deťom veľmi chuti. Vitamíny sú vhodne pre deti od 3 rokov, čo je úžasne pre stavbu imunitného systému dieťaťa. Za dobu testovania som si mohla u deti všimnúť zlepšenie imunity, aj napriek chrípkovému obdobiu deti neboli vôbec choré. Budeme v ich uzivani určite pokračovať

• Výborná chuť
  • Nic

Martankovia majú výbornú ovocnú chuť a sú plne vitamínov. Deti si z toho spravili rannú rutinu, po raňajkách jedného martanka. Majú skvelý obal, ktorý si dokážu deti otvoriť aj samy, samozrejme pod dohľadom dospelej osoby. Určite budeme kupovať aj naďalej. Myslím, že naozaj sú účinne.

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25