Recenzie Walmark

• Chuť, malý tvar, rýchla rozpustnosť v ústach, imunita

Vitamíny Marťankovia majú krásny dizajn, veľkostne sú malé a rýchlo rozpustné. Chuť naozaj pripomínala lesné ovocie. Deti od užívania neboli choré čo je super. Energie mali na rozdávanie a taktiež sa upravila pravidelnosť stolice. Dávkovanie 1 denne úplne vyhovovala. Celkovo hodnotim veľmi kladne.

• Zlozenie
  • Dizajn

Dizaj obalu je krásny a pútavý pe deti a zároveň obsahuje dostatočne informácie o zložení a účinkoch užívania.
Balenie je celkovo skladne a preto s nami Marťankovia leteli aj na dobolenku. Syn si na ich každodenne užívanie veľmi zvykol pretože chuť je výborná a každé ráno si sám vitamíny vypýta . Imunita u syna sa zlepšila choroby prekonáva lepšie a je ich omnoho menej

• Balenie
  • Nic

Som spokojna s tymto vitaminom pre deti je ako stvoreny svojou velkostou chutou farebnostou obalu ,balenie je prakticke vhodne do kabelky na cestovanie kamkolvek ,myslim si ucinok ma dostatocny aby choroba neprepukla celkovo hodnotim tento vitamin pozitivne

• Ucinok

Užívajú sa veľmi. dobre majú skvelú chuť a náš syn si ich doslova vyzaduje. Aj preto som rada, že som mohla testovať tento variant, ktorý obstál veľmi dobre.Syn po používaní prípravku mal viac energie na hranie a jeho imunita v tomto sychravom počasi bola tiež na dobrej úrovni nakoľko sa uňho neprejavovali žiadne známky nachladnutia. Z martankami mam skúsenosti už niekoľko rokov a som s ními vždy v maximálnej možnej miere spokojná a ani teraz to nebolo inak.

• Dizajn
  • Vstrebatelnosť
  • Motív samotného vitamínu
  • Úľava pri bolesti bruška
  • Vyhli sme dá chripkovemu obdobiu

Podľa môjho názoru musia byt vitamíny hlavne pre deti lákavé či už obrázkom alebo motívom alebo chuťou aby ich deti naozaj aj chceli a nemuseli nasilu užívať, moja dcérka si ich pýtala sama čiže tieto účely to splnilo s čoho som bola najviac nadšená ja je zase chuť príjemná keď ju to už nebavilo cumlať jednoducho rozkusala keďže vitamín sa uvoľňuje postupne,tým pádom podľa môjho názoru aj tie vitamíny sa uvoľňujú postupne verím že nám tieto vitamíny aj naďalej ako doteraz budú pomáhať vyhýbať sa chripkovemu obdobiu,pomáha jej aj predchádzať bolesť bruška odkedy užíva tieto vitamíny na bruško sa nesťažuje

• Nášmu drobcovi sa zapáčili hneď
  • Su naozaj top

Odkedy ich malý užíva tak už nieje chorý...každý týždeň mal kašeľ ,sopel a nič ....vďaka marťankom je na Tom lepšie a oveľa ....marťankovia sú už našim každodenným spoločníkom a pomocníkom..keďže v škôlkach tie kašle a sople sú na dennom poriadku..výhoda že sa to nevysype ale nevýhoda sa že malé dieťa to samé neotvorí

• Veľkosť vitamínov
  • Zloženie v jednej tabletke
  • Žiadne nevýhody

Dcérka sa každý deň teší na "vitamínový cukrík". Marťankov si hneď obľúbila, páčila sa jej farebná krabička, majú veľmi pekný a lákavý tvar marťanka. Príchuť lesné ovocie je veľmi dobrá voľba. Ide o veľmi výhodnú kombináciu vitamínov, minerálov a inzulínu v jednej tabletke. Výhodou je pre nás cmúľanie, nakoľko ešte nevie tabletky prehltnúť. Keďže dcérka chodí do škôlky môžem potvrdiť, že zatiaľ vôbec nebola chorá ani usoplená, určite má posilnenú imunitu, pretože doteraz sme vždy priniesli nachladnutia od detí domov. Rovnako sa prestala ráno sťažovať na bolesti bruška a všetko pekne spapá.

• Kvalita produktu
  • Dizajn obalu
  • Chuť

S vitaminami sme maximálne spokojný. Odkedy ich Oliverko berie zlepšila sa mu imunita a neboli sme vôbec chorý. Majú neskutočne super ovocnú chuť a hravý dizajn obalu tomu všetko nasvedčuje. Oliver si ich veľmi obľúbil určite odporúčame každému nech neváha

• Malé balenie

Marťankovia s príchuťou lesného ovocia sú tablety plné zdraviu prospešných vitamínov, minerálov a inulínu. Na prvý pohľad prilákajú deti dizajnom na krabičke. Navyše skvelo chutia, takže deti nemajú problém ich užívať pravidelne. Je potrebné ich užívať dlhodobo aby sa dostavil ich účinok

• Voňa a chuť
  • Zloženie
  • Účinnosť
  • Nenašla som žiadne

Mali sme možnosť otestovať Marťankov a moji dvaja chlapci boli nadšení a veľmi spokojní.Páčil sa im dizajn aj farba.Kedže máme už chladnejšie obdobie,tak testovanie Marťankov nám prišlo práve vhod.Sú super na posilnenie imunity.Určite odporúčame aj ostatným.

Overený zákazník Testuj.to Alexandra

Pridané: 21. novembra 2023

• Zloženie

Vitamín Marťankovia s obsahom Inulínu 30 tbl odporúčame.Jeho príchuť lesného ovocia a zloženie rozpustnej vlákniny inulínu, vitamínov a minerálov na každodennú podporu imunity sú skvelý pomlcník na doplnenie vitamínov pre dieťa. Synček je stále zdravý a obchádzajú nás všetky choroby
Malý ich zbožňuje a teší sa vždy keď si jeden môže dať,odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Frederika

Pridané: 21. novembra 2023

• Praktické balenie
  • Chuť cukrikov
  • Vysoký obsah vitamínov

Dizajn obalu vie upútať, balenie je praktické a vhodné aj do detského rupsačika. Chuť je príjemná, ovocná, jednotlivé cukríky su veĺkosťovo akurát pre detske ústočka. Vďaka množstvu vitamínov, ktoré obsahuju sa zatiaľ vyhýbame chorobám aj v tomto zimnom období, dokonca dcerka má po probléme s opakovanym sa herpesom, čiže účinky tých správnych vitamínov pomohli.

• Ľahké použivanie
  • Chuť

Martankovia v našej rodine nemôžu chýbať.
Mala nám býva často chorá a pravdu povediac ma aj problém s vyprázdňovanim.
To sa zmenilo k lepšiemu, ako sme začali užívať týchto martankov.
Ma aj viac energie.Tak že učenie nám ide nedna radosť. Od kedy sme ich začali užívať nebola ešte chorá, čo je pre pracujúcich rodičov veľmi dobré.
Mala bola nadšená z tvaru vitamínov, z chuti a vône. Vitamíny jej chutili, ako černice spojené s jahodou tak to opísala. Ľahko sa rozpúšťajú na jazyku tak nebol problém ich užívať. Dávkovanie bolo ľahké a balenie sme mali na celý mesiac.
Dizajn a obal sú pekné hneď zaujme.
Užívaním budeme určite pokračovať a odporúčať.

• Chut
  • Zatiaľ žiadne

S Martankami sme veľmi spokojní,syn ich spala dobrovoľne ,bez presvedcovania :⁠-⁠):⁠-⁠)
Priebeh soplikov je o nie o znesiteľnejši,uvidíme ako to bude ďalej, keďže ich papa iba od začiatku tohto mesiaca.
Malého zaujal tvar týchto vitamínov,nakoľko bol zvyknutý na ine

Walmark Reghaar vlasový aktivátor 50 ml

• Balenie
  • Veľkosť pastilky
  • Tvar pastilky
  • Trosku tvrdšie pastilky

Synček si sám otvoril balenie a vybral "cukrík". Veľmi sa mu páčila vôňa a aj chuť, ktorá bola v ústach celý čas kým nedocmúľal pastilku. Pastilky sú trošku tvrdšie, ale aspoň ich hneď nerozhryzie dieťa. Synčekovi sa páčil aj tvar "malý marťanko" a aj veľkosť. Synček ich začal užívať počas choroby, teploty už ustúpili, ale sopliky ešte ostali. Myslím si, že takáto podpora imunity mu pomohla, aby ľahšie prekonal chorobu bez antibiotík.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 20. novembra 2023

• tvar
  • chuť
  • zloženie

Marťankovia zaujali dcérku už obalom, potom aj tvarom a chuťou. Mňa zas zaujali pestrým zložením vitamínov, preto som sa rozhodla vyskúšať ich ako podporu imunity počas chrípkového obdobia. Dcérke chutia, dáva si ich pravidelne s radosťou, účinky uvidíme neskôr.

• príchuť
  • tvar
  • vzhľad balenia
  • zloženie

Marťankovia sú v obale lákavom pre deti, páči sa im tvar multivitamínu a tešia sa na jeho chuť. Ľahko sa otvára a je prijateľnej veľkosti. Žial v našom prípade sa neprejavila sa nižšia chorobnosť počas obdobia úžívania,ale my riešime imunitu už s odborníkmi.

• Obal

Marťankovia nás potešili. Syn bol nadšený z tvaru vitamínov, z chute a z vône. Každý deň sa tešil na ,,svoju dávku". Dávkovanie je skvelé - stačí 1 tableta denne. Balenie vydrží na celý mesiac. Počas dní, kým Marťankov bral, nepociťoval žiadne ťažkosti, práve naopak - vyhli sa mu bolesti brucha aj prechladnutia. V braní vitamínov bude pokračovať. Ďakujeme za možnosť vyskúšať, Marťankovia nás presvedčili.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

Pridané: 19. novembra 2023

• Tvar

Chuť marťankov je výborná, príchuť lesné ovocie a aj krásne voňajú. Obal je pekný a doplňuje ho v rohu malý marťanko z ktorého má dcérka vždy radosť keď ho vidí :) frekvenciu chorôb a účinnosť zatiaľ posúdiť nevieme nakoľko neužívame ešte dostatočne dlho aby sa to odzrkadlilo na imunite, ale nejaké zlepšenie začínam pozorovať nakoľko prestáva stále kašlať ako tomu bolo doteraz.
Za nás určite výborný produkt

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25