Recenzie Walmark

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 16. apríla 2023

• Ľahké prehltanie
  • Bez pachute

Ako dojčiaca matka oceňujem kvalitu výrobku. Je vhodný pre tehotné aj dojčiace ženy a vďaka tomu ze nemá žiadnu pachut, neprispieva k vzniku nevoľnosti. Kapsule sa napriek svojej veľkosti ľahko prehltaju a neskriabu v hrdle. S produktom som veľmi spokojná a odporúčam ho aj všetkým ktorí neoblubuju ryby.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

Pridané: 16. apríla 2023

• Ľahké užívanie
  • Prírodné zloženie

Doplnok stravy Benosen pomáha v stresovom období pri upokojení a uvoľnení. Taktiež pri užívaní pre spaním pomáha rýchlejšie zaspať a noci sa tak často nebudím, čím je spánok kvalitnejší a citim sa viac oddýchnutá. Oceňujem čisto prírodné zloženie a to ze je nenávykový.

Overený zákazník Testuj.to Ján

• žiadna pachuť rybiny
  • trocha väčšie tobolky

Omega-3 rybí olej je výrobok vysokej kvality. Výhodou je že je obohatený aj o vitamín E. Vôbec nie je cítiť rybacinou. Počas užívania tohto výživového doplnku som spozoroval, že som menej vystresovaný. Pri užívaní 2 toboliek denne vydrží balenie celý mesiac.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• Komfort počas menstruacie
  • Velkost tabletiek

Moja menstruacia býva veľmi bolestivá a tak som sa rozhodla otestovať tieto tabletky. Musím povedať že aj po krátkom case bolo vidieť zmeny. Brucho ma bolelo o dosť menej, hlava ma nebolela vôbec a taktiež pleť bola nezmenená. Jednoznačne odporúčam tabletky všetkým!

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Zloženie
  • Obal

Produkt má skvelé účinky, ktoré sú citeľné už po týždni užívania. Zmierňuje stres, napätie a nervozitu, má skvelé zloženie, obsahuje bylinné extrakty. Očividne sa po ňom lepšie zaspáva, v noci sa nebudím a mám pocit, že kvalita spánku sa zlepšila. Užívala som jednu tabletu pred spaním, dokázala som zaspať oveľa rýchlejšie a bola som aj odolnejšia voči stresu. Produkt určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Beáta

• Zmiernenie predmenštruačných príznakov

Pred pár dňami som dostala tú možnosť vyskúšať od Walmarku kapsuly plné s pupalkou dvojročnou. Každá tobolka obsahuje až 1000mg pupalky dvojročnej. Každý mesiac pred menštruáciou sa mi veľmi boleli prsia. Už po pár dňoch od užívania týchto kapsúl, mi zmiernili predmenštruačné bolesti pŕs až natoľko, že som si skoro zabudla na svoje dni. Počas menštruácie som nemala žiadne kŕče. Som úplne spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Mirka

• Vysoká kvalita
  • Vitamín E
  • Chut
  • Priaznivá cena

Doplnok stravy Omega 3 rybi olej od Walmarku odporúčam všetkými desiatimi. Nielenže nie je cítiť po rybách, ale navyše obsahuje vitamín E. Rybi olej je veľmi dôležitý pre zdravé srdce, mozog i zrak. Prispieva k silnej imunite. To som spozorovala už po pár použitiach a taktiež mám pocit väčšieho sústredenia. Je to vysokokvalitny výrobok, nielen marketingová reklama. Veľké balenie za super cenu.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• pridaný vitamín e
  • bez pachute rybiny
  • po krátkom požívaní zníženie únavy
  • zlepšenie kvality pleti
  • zlepšenie kvality vlasov
  • zatiaľ nič

Rybí lej vo forme kapsúl je najvhodnejším doplnkom stravy, keďže nezanecháva v ústach pachuť. Rybinu necítite ani počas dňa, kedy ste kapsulu užili. Veľkosť kapsul môže vyvolať obavy ako sa budú prehĺtať, ale ich tvar a obal urobí to, že sa celkom ľahko prehltajú. Pri užívaní som spozorovala ústup vypadávania vlasov, zlepšenie kvality pleti a ustupovanie únavy. Za mňa spokojnosť. Tento výrobok odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Sylvia

• bez pachu
  • pridaný vitamín E
  • veľkosť kapsul

Keďže nemám rada ryby, pre mňa výborná náhrada ich pozitívnemu účinku na ľudské telo. Kapsuly nie je cítiť rybacinou. Po prehltnutí necítiť v ústach žiadnu pachuť. Výrobok odporúčam, po krátkom požívaní sa mi zlepšila kvalita nechtov a pleti.

+ bez pachute
+ pridaný vitamín E
+ pozitívne výsledky za krátky čas

- veľkosť kapsul

Overený zákazník Testuj.to Janka

• Rýchly účinok
  • Veľkosť tabliet

Pupalka dvojročna tobolky sú prírodné. Nástup účinku pri užívaní som zbadala už počas prvého týždňa. Počas mojich dní som sa cítila lepšie, nebolelo ma Brucho, nebola som napätá. Pleť mám takú "inú "... Akurát čo mi vadí je veľkosť toboliek. Odporúčam každému, kto má problémy pri PMS.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Jej vplyv na pleť
  • pomáha pri menštruašných ťažkostiach
  • antioxidačné vlastnosti
  • veľkosť tablety

Doplnok stravy Pupalka dvojročná, stoji za skúšku v prípade nezdravej pokožky, príznakom PMS, na podporu imunity a kardiovaskularnom systéme a taktiež pre dobrý zdroj omegy - 6. Kapsule sa ľahko užívajú. Som rada, že som ich takýmto spôsobom mohla skúsiť.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Nemajú pachuť rybiny
  • Balenie
  • Obohatené o vitamín E

Omega-3 rybí olej FORTE testoval najviac môj syn, nakoľko tento doplnok stravy užíval aj pred testovaním. Vzhľadom na jeho rýchly rast má problémy so zhoršeným zrakom a bolia ho kĺby. Preto začal užívať Omega 3, čo mu napomáha udržať telo a zrak v dobrej kondícii. Omega 3 má tiež dobrý vplyv pre mozog-keďže syn ako študent potrebuje neustále študovaním cibriť mozog. Plusom je podpora imunitného systému. Balenie sa nám vďaka praktickým dózam zapáčilo oveľa viac, ako keby bolo v blistroch. Veľkosť tobolky je väčšia-mám problém takú prehltnúť, no môj syn si chváli-on ich niekedy aj rozkusne. Keďže nemajú pachuť rybiny, tak neodradia od užívania. Naviac vitamín E je pre ne ďalšie plus.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Zakúpený v Testuj.to

• Myslím že mám lepšiu pleť
  • Žiadny nepríjemný pocit pred a počas menzesu
  • Pre mňa príliš veľká tobolka

O Púpalke dvojročnej som sa dozvedela až pri možnosti otestovať tento doplnok stravy. Vystihla som práve obdobie pred a počas menzesu. Nakoľko posledné mesiace som po rokoch opäť cítila, že mám “svoje dni” - tentokrát som ani nevedela, že “je to tu”. Jediné čo by som zmenila je veľkosť tablety-preferovala by som polovičnú veľkosť. Chuť som necítila žiadnu. Neviem či to bude Púpalkou, ale mám pocit, že aj pleť mám lepšiu.

Overený zákazník Testuj.to Ľuboslava

Zakúpený v Testuj.to

• nie sú cítiť rybacou arómou
  • jemné zlepšenie elastity pokožky
  • účinok na črevá
  • veľkosť

Prvotný nepríjemný pocit z veľkosti kapsule bol veľmi rýchlo preč.Šla celkom ľahko dolu hrdlom,pričom vôbec nebola cítiť ,,rybinou".Obohatenie vytamínom E prispelo k miernemu zlepšeniu stavu pokožky,ktoré bude pri dlhodobejšom užívaní určite viditeľnejšie.Najvýraznejšiu zmenu pri užívaní zaznamenali moje črevá ,ktoré si začali plniť správnu funkciu pri vyprázdňovaní.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Chut
  • Vona
  • Ľahké prehltanie
  • Nic

Pupalku som začala uzivat najme preto, ze chcem zlepšiť kvalitu pleti a nechtov, ktoré sa mi veľmi lámu a štiepia. Zatiaľ ju užívam len dva týždne co je priliz krátka doba na viditeľne výsledky. Pupalka chuti výborne, napriek veľkosti sa dobre prehlta a nezaťažuje žalúdok ako niektoré ine výživové doplnky po ktorých sa vám tažko grga. Zatiaľ hodnotím pozitivne.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• samostatne zabalené
  • prírodný produkt
  • vyššia cena mesačného balenia

Veľká žltá toboľka sa ľahko prehĺta.
Počas menštruácie som ju len začala krátko užívať, ale už po dlhšej dobe mi asi začala účinkovať a ovulácia prešla hladšie. Treba určite dlhšie obdobie ako 30 toboliek aby sa odrazil účinok aj na pokožke. Určite budem pokračovať, je to prírodný produkt s vysokým obsahom v jednej dávke. Stačí jednu za deň.

Overený zákazník Testuj.to Majka

• Prírodné zloženie
  • Príliš veľka kapsula

Na tamto doplnku najviac kvitujeme prírodné zloženie produktu. Balenie obsahuje 30 kapsúl a podľa užívania vystačí na mesiac,pri užívaní jednej tablety na deň,pri užívaní dvoch tabliet vydraží na 2 týždne. Po mesiaci používania môžem povedať, že pociťujem zníženie stresu a prejavov pms.

Overený zákazník Testuj.to Gabriela

• Veľkosť balenia
  • Rýchly účinok - vidno že nejde o placebo
  • Veľkosť tablety

Pupalka dvojročná je zázrak v tabletke! Zachraňuje ma najmä pred menštruáciou, pomáha mi s akné, s regeneráciou pokožky a vlasov. Taktiež nedovolí, aby sa androgénne (mužské) hormóny vyplavili v celej kráse a tým pádom udržiava hormonálnu rovnováhu v tele. Spolu s alchemilkou odporúčam pri predmenštruačnom syndróme !

Overený zákazník Testuj.to Ľubomír

• Odporúčam

Takže nikdy som takéto hodnotenia nerobil, keďže som bol veľmi skeptický, ale už po pár dňoch používania výrobku Benosen, sa moja kvalita spánku neuveriteľne zlepšila. Žiadne nočné budenie, žiadna nespavosť a budím sa až ráno na budík. Môžem kľudne povedať, že tento výrobok vrelo odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Z prírodného zdroja
  • Zmiernenie bolestí počas menštruácie
  • Ľahko sa prehĺta

Počas menštruácie som sa cítila oveľa príjemnejšie, bolesti boli omnoho miernejšie, pleť taktiež krajšia, pružnejšia.
Tobolky sa ľahko prehĺtajú , čo je jedno veľké plus.
Celkovo hodnotím produkt veľmi pozitívne a s radosťou si ho zakúpim aj v budúcnosti.

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25